X
WIE ZIJN WIJ

Jos Vercauteren

Partner

j.vercauteren@vercauterenadministraties.nl

Johan Passchier

Partner

j.passchier@vercauterenadministraties.nl

Dick Kramer

Ambassadeur

d.kramer@vercauterenadministraties.nl

Ingrid Jansen

Financieel/administratief medewerker

i.jansen@vercauterenadministraties.nl

Wietse Dijkstra

Financieel/administratief medewerker

w.dijkstra@vercauterenadministraties.nl

Anja van Ooijen

Directie secretaresse

a.vanooijen@vercauterenadministraties.nl

Laurien Gales-Willemse

Hoofd salarisadministratie/ HR medewerker

l.gales@vercauterenadministraties.nl

Menni Read

Financieel/ administratief medewerker

m.read@vercauterenadministraties.nl

Francis Hoogendoorn

Administratief medewerker / medewerker salarisadministratie

f.hoogendoorn@vercauterenadministraties.nl

Jeroen van Dijk

Administratief medewerker / medewerker salarisadministratie

j.vandijk@vercauterenadministraties.nl

Carin Lek

Financieel/administratief medewerker

c.lek@vercauterenadministraties.nl

Umut Ozcan

Financieel/administratief medewerker

u.ozcan@vercauterenadministraties.nl

Huib Kemper

ICT medewerker

h.kemper@vercauterenadministraties.nl

"Met kennis en passie samen vooruit"